Recomandăm
Covoraș de intrare din fibre de nucă de cocos 40x60 cm Palmette – douceur d'intérieur
Dimensiuni 40×60 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Calitate bună (67%)
- Aspect plăcut (67%)
- Subțire (17%)
- Dimensiuni mai mici (17%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 67,99 RON
- 19.04.2026 - 67,99 RON
- 05.03.2026 - 62,89 RON
- 05.03.2026 - 62,9 RON
- 20.02.2026 - 62,89 RON
- 16.02.2026 - 73,99 RON
- 14.02.2026 - 62,89 RON
- 27.01.2026 - 73,99 RON
- 23.01.2026 - 62,89 RON
- 20.01.2026 - 73,99 RON
- 01.11.2025 - 62,89 RON
- 27.10.2025 - 69,55 RON
- 25.10.2025 - 63,63 RON
- 23.10.2025 - 73,99 RON
- 15.07.2025 - 72 RON
- 11.07.2025 - 62 RON
- 26.06.2025 - 72 RON
- 20.06.2025 - 60 RON
- 10.06.2025 - 72 RON
- 06.06.2025 - 62 RON
- 27.05.2025 - 72 RON
- 23.05.2025 - 62 RON
- 15.04.2025 - 72 RON
- 10.04.2025 - 62 RON
- 25.03.2025 - 72 RON
- 20.03.2025 - 62 RON
- 10.03.2025 - 72 RON
- 05.03.2025 - 62 RON
- 26.02.2025 - 72 RON
- 22.02.2025 - 62 RON
- 10.12.2024 - 72 RON
- 06.12.2024 - 61 RON
- 03.12.2024 - 72 RON
- 30.11.2024 - 58 RON
- 28.11.2024 - 61 RON
- 26.11.2024 - 65 RON
- 22.11.2024 - 55 RON
- 20.11.2024 - 65 RON
- 19.11.2024 - 61 RON
- 14.11.2024 - 52 RON
- 12.11.2024 - 61 RON
- 11.11.2024 - 52 RON
- 27.10.2024 - 50 RON
- 27.10.2024 - 52 RON
- 22.10.2024 - 61 RON
Descrierea produsului
Covoraș de intrare din fibre de nucă de cocos 40x60 cm Palmette – douceur d'intérieur
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Produs în | IN |
| Material specific | Fibre de nucă de cocos |
| Material | Fibră de nucă de cocos |
| Grosime | 1.5 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Amplasare | Pentru zona de exterior acoperită/interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Model | Geometric |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Antiderapant |
| Îngrijire | A se aspira frecvent |
| Material partea din spate | PVC |
| Culoare | Galben ocru |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Calitate bună (67%)
- Aspect plăcut (67%)
- Funcționalitate bună (33%)
- Subțire (17%)
- Dimensiuni mai mici (17%)
Recenzii ale utilizatorilor
Calitativ, plăcut
Covoraș elegant și robust.
Solidă, rezistentă, arată bine!
Covoraș decent de dimensiuni mai mici, se poate scutura frumos și aspira.
Covor absorbant atrăgător, de calitate și complet funcțional.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Coș de gunoi cu pedală Wenko Leman, 3 l, arămiu
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Capac WC 37 x 43 cm Easy-Close (cu închidere automată) Rustic – Wenko
Clasic

Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii


