Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 364 RON la 550 RON:
Aplică LED dimabilă Nordlux MONA LED/10W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 364 RON până la 550 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 73,05 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 476,95 RON
- 17.11.2025 - 476,95 RON
- 28.05.2026 - 403,9 RON
- 17.11.2025 - 403,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Dimmerul Moodmaker cu trei trepte permite ajustarea cantității de lumină prin intermediul unui întrerupător de perete sau cablu. 3 intensități de iluminare: 100%, 50% și 20%. lungimea cablului de alimentare: 150 cm.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Scări |
| Tip | Aplică |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu/Luminozitate reglabilă treptat |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 760 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | BATHROOM WALL Nordlux, MONA Nordlux |
| Producător | Nordlux |
Produse similare

Aplica LED design decorativ modern Grier
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Open Design OR85068 - Aplica de perete BENE LED, 7W/230V, 62 cm, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 99126 - Aplică perete LED GALDAKAO LED/5,4W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Nordlux ELLEN 1xE14/40W/230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică Maytoni H001WL-01BS ZARAGOZA 1xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Open Design OR85570 - Aplică de perete BOLETTA 1xG9/8W/230V neagră
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete Rabalux 73027 KARTER 1xGU10/5W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Philips 17404/47/P0 - LED Aplica exterior Hue TUAR 1xE27/9,5W IP44
Pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior cu senzor L 22 1xE27/60W/230V IP44 Steinel 065782
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior STAGNONE 1xGU10/4,6W/230V IP54 Eglo 900691
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior TOK LED/14,8W/230V IP44 antracit Redo 90492
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Eglo 901201 TALAMELLO LED/4W/230V 3000K auriu
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Aplică LED de exterior DOUBLERAY, 6W, 230V, negru, IP54
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplica de perete cu abajur din sticla cu aspect de marmura Carrara auriu
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică Maytoni MOD419WL-01B BAO 1xG9/28W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă EVORA 4xG9/5W/230V nichel ITALUX PND-55342-4-SN
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Aplică de perete LED pentru exterior DOUBLERAY LED/6W/230V antracit IP54
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplică LED de exterior NIKA LED/12,5W/230V IP44
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED FRIDA 1xG9/3,5W/230V beton Brilagi
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete moderna neagra patrata cu 2 lumini - Sandy
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplică LED BAYONNE Wofi 4048-102Q LED/6,5W/230V antracit
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț Endon 94397 HIGHCLERE 6xE14/40W/230V gri/crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo 93659 LICOSA LED/24W + LED/2,6W
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/6W/230V 3000K IP65 albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică PROFIL 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Corpuri iluminat de perete, exterior, 2 buc, oțel inoxidabil
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică perete exterior NAKITA 1xE27/18W/230V IP54
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplică de exterior HIDE 1xE27/13W/230V IP44 RED-Design Rendl-R12560
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplică LED SYDNEY LED/6W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 96567 - Aplica de perete LED TAZZOLI, 3,5W/230V, crom
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică cu raft Nordlux LILIBETH 1xE14/25W/230V maro
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior OPOLE 1xE27/12W/230V IP65 Rabalux 7797
Din plastic, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 97127 - LED numar de casa cu senzor ARDIANO 2xLED/5,6W/230V
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită