
Plafonieră LED dimabilă INDUS LED/60W/230V 2700-6500K + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 496,9 RON
- 17.11.2025 - 496,9 RON
- 07.11.2025 - 451,9 RON
- 03.11.2024 - 496,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Corp de iluminat modern cu LED pentru tavan. Potrivit doar pentru interior (IP20). Control comod prin telecomandă (inclusă în pachet). Cu ajutorul telecomenzii, puteți alege intensitatea luminii. Se poate schimba și temperatura de cromaticitate: 2700K până la 6500K. Temporizator și mod de lumină nocturnă. Funcție de memorie - după pornirea corpului de iluminat, ultimele setări selectate rămân salvate până când faceți o modificare. Surse LED integrate, economice.
Specificații
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotund |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Flux luminos total | 5700 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Echivalent cu un bec convențional | 395 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Stil | Altele |
| Series | INDUS Baterie Centrum |
| Producător | Baterie Centrum |
Produse similare


Lustră LED dimabilă aplicată LED/40W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/40W/230V 3000-6500K crom + telecomandă
Din metal
În stocLivrare gratuită
Globo 48544-40SH - Plafonieră LED reglabilă JOCELYN LED/40W/230V Tuya+DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă IZSO LED/24W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Globo 41348-30SQSH - Plafonieră LED dimabilă SAJAMA LED/30W/230V cu DO
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă NERIS LED/36W/230V 2700-6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă IZSO LED/40W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă WINCEL LED/40W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabil VENTA LED/36W/230V 2700-6500K + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă MANA LED/36W/230V 2700-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă STARRY SKY LED/24W/230V 3000-6500K Brilo + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată FRAME LED/51W/230V crom Brilo + telecomandă
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată FRAME 2xLED/20W/230V 2700-6500K Brilo + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/40W/230V 3000-6500K auriu + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Globo 67196-36 - Plafonieră LED reglabilă BLONDIE LED/36W/230V cu DO
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
LED plafonieră dimabilă 40W 230V 3000K/4000K/6500K cu telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/80W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonier MANAROLA SMART LED 24W 230V cu telecomandă Tuya
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonier MANAROLA SMART LED 24W 230V cu telecomandă Tuya
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă MANAROLA LED/24W/230V + telecomandă
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/72W/230V 3000-6500K negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Globo 67196-78 - Plafonieră LED dimabilă BLONDIE LED/78W/230V + DO
Din plastic, din cristal, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 7381-116 STARRY SKY LED/24W/230V + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Brilagi VELVET SMART LED/36W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Globo 41290-52 - Plafonieră LED dimabilă LUCKY LED/52W/230V cu DO
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă STARRY SKY LED/40W/230V 3000-6000K Brilo + telecomandă
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/110W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ecolite WLD500-60W/LED/TD 60W/230V + telecomandă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3640-012 FRAME LED/25W/230V 2700-6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SMART LED/28W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Philips Hue Aurelle plafonieră LED dimabilă, 39W/230V, 120x30 cm, albă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc