
Lustră LED dimabilă aplicată FRAME LED/51W/230V crom Brilo + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 1.291,9 RON
- 24.07.2024 - 1.291,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lustră LED dimabilă aplicată FRAME LED/51W/230V crom Brilo + telecomandă Lustră LED modernă cu luminozitate reglabilă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Poate fi controlată cu ușurință cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Produsul oferă funcții de reglare continuă a luminozității, modificare a temperaturii luminii, lumină de veghe și temporizator. Temperatura luminii: 2.700-5.000 K. Produsul este prevăzut cu o sursă LED economică încorporată.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 51 W |
| Puterea de intrare a sursei | 51 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 51 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Dreptunghiular |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tip | Lustră aplicată |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Echivalent cu un bec convențional | 380 W |
| Temperatură de culoare | 2700-5000 K |
| Flux luminos total | 5500 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Stil | Altele |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Brilo |
Produse similare


Plafonieră LED dimabilă IZSO LED/24W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonier MANAROLA SMART LED 24W 230V cu telecomandă Tuya
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă STARRY SKY LED/24W/230V 3000-6500K Brilo + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonier MANAROLA SMART LED 24W 230V cu telecomandă Tuya
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 7381-116 STARRY SKY LED/24W/230V + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/40W/230V 3000-6500K auriu + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă STARRY SKY LED/40W/230V 3000-6000K Brilo + telecomandă
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/60W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/40W/230V 3000-6500K crom + telecomandă
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/80W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă IZSO LED/40W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/72W/230V 3000-6500K negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 7303-016 STARRY SKY LED/36W/230V + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă pentru baie Immax NEO 07276L FRAME 50W/230V IP44 Wi-Fi Tuya + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Eglo 901766 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA, 10,5 W, 230 V, 22 x 22 cm, IP44, crom
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/110W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LANCIANO-Z LED/44,8W/230V 2700-6500K Eglo 900005
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Corp de iluminat dimabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm, decor lemn + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/55W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LIMA LED/36W/230V Wi-Fi Tuya argintiu/alb + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGB dimabilă SKYLER LED/5,6W/230V Leuchten Direkt 14241-16 + telecomandă
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă WINCEL LED/40W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71382 - Plafonieră LED dimmabilă ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Philips Hue Aurelle plafonieră LED dimabilă, 39W/230V, 120x30 cm, albă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm bej + telecomandă
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă INDUS LED/60W/230V 2700-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Eglo 901767 - Plafonieră LED FUEVA pentru baie, 13 W, 230 V, 29 x 29 cm, IP44, crom
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Brilagi VELVET SMART LED/36W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SMART+ FRAMELESS LED/24,5W/230V Wi-Fi Ledvance
Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Eglo 900855 BARBANO-Z 3xLED/7,5W/230V gri
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm alb + telecomandă
Din sticlă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc