
Spot Sollux SL.1380 WINX 6xGU10/10W/230V negru/cupru
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă. Potrivită pentru camera de zi și dormitor. Panoul central LED cu abajur alburiu distribuie uniform fluxul de lumină fără a provoca strălucire. Emite o lumină albă plăcută naturală. Cele 4 surse de lumină spot necesită becuri de max. 10 W cu soclu GU10 (becurile nu sunt incluse). Sursa LED și spoturile pot fi controlate separat cu ajutorul unui întrerupător bipolar.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 24V |
| Tip | Aplicate |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Roz |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Becuri incluse | NU/DA (LED) |
| Număr de becuri | 4/1 |
| Soclu | GU10/Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W/24 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 120 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | PARIS Polux |
| Producător | Polux |

Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 24V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită