




Napron de masă din microsatin 33x180 cm Deco Sequin – Catherine Lansfield
| Lăţime: | 33 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 180 cm |
| Sortiment | Naproane de masă |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Culoare | Negru |
| Compoziție și tip de material | Microsatin/satin |
| Greutate | 0.16 kg |
| Lățime | 33 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Seria | Deco Sequin |
| Model | Ornamental |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 102 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii ale utilizatorilor
Un ștergar de masă foarte frumos și elegant pentru masa de sufragerie.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac


Clasic

154×230 cm, de interior, din material sintetic

Boluri și cutii