




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 286.25 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Cu protecție ip44 | Da |
|---|---|
| Tip | Iluminat pentru oglindă |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 950 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13,8 W |
| Stil | Altele |
| Series | SPLASH Milagro, SHINE Milagro, ARTEMIS Milagro |
| Producător | Milagro |

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită


Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită