Recomandăm
Scaun gri MILTON
Dimensiuni 88×46×45 cm
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 349 RON
- 20.04.2026 - 349 RON
- 19.12.2025 - 371 RON
- 08.12.2025 - 539 RON
- 20.10.2025 - 395 RON
- 01.08.2025 - 371 RON
- 16.07.2025 - 364 RON
- 01.07.2025 - 370 RON
- 10.02.2025 - 352 RON
- 07.11.2024 - 376 RON
Descrierea produsului
Material scaun Material textil: gri nr. 25 Metal: gri Dimensiuni scaun Latime: 46 cm Adâncime: 45 cm Inaltime: 87 cm Inaltime sezut: 49 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Înconjurați-vă cu modele geometrice, o paletă de culori delicate și multă lumină. Stilul bazat pe natura scandinavă este ușor și armonios. Mărește vizual încăperile mici și face camerele mari mai confortabile. Interioarele scandinave îi vor surprinde pe mulți cu aerisirea și caracterul lor practic. Îndrăgostiți-vă de sălile de mese scandinave, care sunt, de asemenea , funcționale și durabile. Subliniați atmosfera generală cu scaunele de sufragerie Milton. Puteți potrivi cu ușurință forma simplă și scaunele cu formă specifică cu alte mobilier. Completați scaunele gri Milton cu o masă masivă și accesorii într-o singură culoare bogată. Încercați nuanțe de galben, de exemplu. Inspirați-vă în continuare Scaune de luat masa Scaune Mobilier pentru bucatarie Bucatarie Scaune de sufragerie din catifea Scaune de bar
Dimensiuni
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Materialul husei | Tesatura |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 46 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Inaltime | 88 cm |
| Adancime | 45 cm |
| Greutate | 4 kg |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
În stoc
Noptiera Ilona nuc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat bumbac Alterna gri
Din bumbac, creponată, pentru o persoană
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pat SOFIA 120 x 200 cm, stejar artisan Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc





























