


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O plafonieră cu un aspect elegant care oferă control total asupra iluminării. Numeroasele sale caracteristici o fac alegerea ideală pentru oricine caută un corp de iluminat elegant și practic. Telecomanda poate fi utilizată pentru a seta atmosfera ideală (funcționează cu 2 baterii AAA de 1,5 V, incluse). Intensitatea luminoasă poate fi reglată continuu, iar culoarea luminii poate fi modificată (2.700-5.000 K). De asemenea, se poate alege individual iluminarea marginilor, iluminarea centrală și o combinație a acestor moduri de iluminare. Funcție de memorie: după pornirea produsului, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Sursă LED economică încorporată.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 26 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 26 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 175 W |
| Temperatură de culoare | 2700-5000 K |
| Flux luminos total | 2500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 26 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt |
| Producător | JUST LIGHT. |

În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc

Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită