






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru tavan. Combină iluminarea indirectă prin reflexia luminii de tavan cu un cerc luminat. Datorită comutatorului integrat, puteți regla culoarea luminii între alb ultra cald (2700K), alb cald (3000K) și alb natural (4000K). Corpului de iluminat îi este permisă și reglarea intensității luminoase (setabilă tot prin comutator).
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 38 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 38 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K/3000 K/4000 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 38 W |
| Series | MANTA Orion |
| Producător | Orion |

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită








Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită


De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită