Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 166,99 RON la 198,9 RON:
Corp de iluminat LED încastrat de exterior Maytoni O045SL-L3W3K BOSCA LED/3W/230V IP65 alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 166,99 RON până la 198,9 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Maytoni pe care îl avem în stoc la prețul de 154.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tip | Freestanding, Plafoniere |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Orificiu de montare | 73/43 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 65 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Adâncimea de încastrare | 60 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | BOSCA Maytoni, SPARK Faro |
| Producător | Maytoni |
Produse similare

Aplica LED ambientala de exterior cu senzor de miscare IP54 CUBE-S antracit
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica LED iluminat exterior modern minimalist IP65 Bernie
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Paulmann 94244 - Aplica solară de perete YOKO, LED/1,2 W, IP44, 3,7 V, 1800 mAh
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Globo 34168SA - Aplică de perete LED pentru exterior VERONIKA, 2 x 3W, 230V, IP54
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Redo 90584 - Aplică de exterior FLIP LED/20W/230V 3000K IP54 antracit
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Redo 90587 - Lampă LED de exterior cu senzor FLIP, 20W, 230V, 3000K, IP54, antracit
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot aplicat, plafoniera pentru iluminat exterior IP54 Willis negru
- plafonieră
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Redo 90500 MILESTONE 4xLED/3W/230V IP54 antracit
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
LED lampă solară cu senzor LED/2W/5,5V 3000K IP65 2600 mAh albă
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior cu senzor Ledvance ENDURA LED/9,5W/230V IP44 crom
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
LED Aplica exterior 20W 230V 3000K IP65 gri
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Proiector LED cu detector de mișcare și senzor de amurg DAVOS LED/30W/230V IP54, negru
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Philips - Lampă LED de perete pentru exterior NAYL 1xE27/4W/230V 2700K IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat de exterior pentru căi de acces EGLO 86189 RIGA 3 1xE27/15W/230V IP67
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 2 Aplice Moderne Gri Închis IP44 - Baleno
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Proiector LED solar cu senzor de mișcare LED/3,7V 3000mAh 4000K IP65 alb
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Aplică spot exterior BOSTON 1xGU10/10W/230V IP44
De perete, de 230V
În stoc
Stalp de exterior modern inaltime 21,5cm cu protectie IP44 TAU 74446
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Aplica de perete LED pentru exterior cu senzor TRIANGLE, 20W, 230V, gri, IP65
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
SPOT LED INCASTRABIL Gravity pt round big
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Philips ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de exterior Redo 90641 BULK 1xE27/28W/230V IP44 antracit
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
LED Aplica exterior 12W 230V 6400K IP65 gri
De perete, de 230V
În stoc
LED Aplica exterior 12W 230V 4000K IP65 gri
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior 90173 VARY 2xLED/6W/230V 3000K IP54 antracit
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
LED Aplica exterior 12W 230V 3000K IP65 gri
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Westinghouse 61149 FREYA 2xLED/4,5W/230V IP44 negru
În stoc
Lampă de exterior inteligentă 80 cm din oțel cu WiFi P45 - Malios
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Aplică modernă de perete exterioară neagră 17,5 cm cu LED inclus IP65 - Batt
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Aplică de exterior CIRCULO 1xE27/40W/230V IP44
De perete, de 230V
În stoc
Aplică LED de exterior MACAW LED/3W/230V IP44 Philips 17303/47/16
De perete, de 230V
În stoc
Aplică LED de exteror cu senzor Orion AL 11-1314 CUBE-S LED/13W/230V IP54 antracit
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Atmosphera - Lustră suspendată cu cablu pentru copii PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm roz
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită