










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Față pernă: 100% microfibră Cuvertură: 100% poliester Pernă: 100% poliester Culoare Albastru închis Auriu Dimensiuni Cuvertură: 220 x 240 cm Față pernă: 50 x 70 cm Pernă: 50 x 70 cm Specificații Temperatura de spălare recomandată: cuvertură 30 °C, pernă și față pernă 40 °C Fața pernă are închidere cu fermoar Cuvertura nu necesită călcare Cuvertura și fața de pernă nu sunt potrivite pentru uscător Perna poate fi uscată în uscător Nu se albeste Pachetul acestei seturi conține 1 buc cuvertură pentru pat 220 x 240 cm 2 buc față de pernă 50 x 70 cm 2 buc pernă matlasată 50 x 70 cm Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -10 % Mobilier Trio cupoane | -20 % Pentru copii Trio cupoane | -15 %
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Inchidere | Fermoar |
| Material umplutura | 100% poliester |
| Dimensiuni perna | 50 x 70 cm |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Seturi | Seturi |
| Motiv | De Craciun |
| Materialul pernei | 100% poliester |
| Materialul cuverturii | 100% poliester |
| Dimensiunea husei | 50 x 70 cm |
| Dimensiunea cuverturii | 220 x 240 cm |
| Material de acoperire | 100% microfibraa |
























Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc






Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
70×90 cm
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc


Din bumbac
În stoc
140×200 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc