










Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 197 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Față de pernă: 100% microfibră Cuvertură: 100% poliester Pernă: 100% poliester Culoare Gri Alb Dimensiuni Cuvertură: 220 x 240 cm Față de pernă: 50 x 70 cm Pernă: 50 x 70 cm Specificații Temperatura recomandată de spălare: cuvertură 30 °C, pernă și față de pernă 40 °C Fața de pernă are închidere cu fermoar Cuvertura nu necesită călcare Cuvertura și fața de pernă nu sunt potrivite pentru uscător Perna poate fi uscată în uscător Nu albiți Pachetul acestui set include 1 buc cuvertură de pat 220 x 240 cm 2 buc față de pernă 50 x 70 cm 2 buc pernă matlasată 50 x 70 cm Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -10 % Mobilier Trio cupoane | -15 % Pentru copii Trio cupoane | -20 %
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Inchidere | Fermoar |
| Material umplutura | 100% poliester |
| Dimensiuni perna | 50 x 70 cm |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Seturi | Seturi |
| Motiv | De Craciun |
| Materialul pernei | 100% poliester |
| Materialul cuverturii | 100% poliester |
| Dimensiunea husei | 50 x 70 cm |
| Dimensiunea cuverturii | 220 x 240 cm |
| Material de acoperire | 100% microfibraa |

















Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc




Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Diametru
În stocLivrare gratuită





140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Din bumbac, prevăzut cu elastic, din jersey
În stoc