




Dimensiuni 23×198 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% in cu o greutate de 154 g/m2 și Oeko-Tex Standard 100 IW 00034 Culoare Gri Dimensiune Lungime: 198 cm Inaltime: 23,5 cm Potrivit pentru pătuțuri cu dimensiuni: 70 x 140 cm sau 60 x 120 cm Detalii Protejează un copil mic de impact cu capul Puteți conecta mantinelul cu un șnur de bumbac Foarte moale și plăcut la atingere Temperatura de spalare: 40 °C Călcare: umedă la temperatură ridicată
| Adâncime: | 198 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 23 cm |
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Gramaj | 154 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Lungime | 198 cm |
| Inaltime | 23,5 cm |
| Material | 100% in |
| Producător | Bellamy |

24×210 cm
În stoc

101-200×201-300 cm, în stil modern, cu margini drepte
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu spațiu de depozitare, rotunde, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
Livrare în peste 1 săptămână

101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
În stoc
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
120×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Extensibile, cu picioare, pentru dormit zilnic
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
80×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, stivuibil, cu cotiere
În stoc
160×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×120×200 cm, în stil scandinav, înalt
În stoc
- husă de protecție
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
În stoc
90×200 cm
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc