Recomandăm
Comoda ARTOS cu decor stejar sonoma
Dimensiuni 78×116×40 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 821 RON
- 18.02.2025 - 821 RON
- 11.02.2025 - 905 RON
- 15.11.2024 - 975 RON
Descrierea produsului
Material MDF Furnir: stejar Sonoma Metal: negru Dimensiuni Latime: 116 cm Adâncime: 40 cm Inaltime: 78 cm cm Greutate: 46,5 kg Execuţie Designul original al furnirului 3 sertare lungi si 3 mici Baza metalica si manere metalice Capacitatea de încărcare a sertarului este de 5 kg
Dimensiuni
| Lăţime: | 116 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 78 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Decor | Stejar sonoma |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Spatiu de depozitare | Cu sertare |
| Suprafata | Mat |
| Latime | 116 cm |
| Adancime | 40 cm |
| Inaltime | 78 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Marime | Ingusta |
| Forma | Drept |
| Numar de sertare | 6 |
| Tip inchidere | Cu sertare |
| Manere | Cu manere |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Set de paturi si perne din bumbac pentru patuturi cu umplutura FAIRYLAND, marimea M
În stocLivrare gratuită
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
















