Recomandăm
Comoda LUCERO cu usa glisanta si sertar, decor stejar
Dimensiuni 126×80×40 cm
Istoricul prețurilor
- 17.05.2026 - 714 RON
- 18.02.2025 - 714 RON
- 11.02.2025 - 787 RON
- 15.11.2024 - 848 RON
Descrierea produsului
Material MDF Decor lemn: stejar Dimensiuni Latime: 80 cm Adâncime: 40 cm Inaltime: 126 cm Execuţie Ușă glisantă Două rafturi și un sertar Capacitatea de încărcare a mesei este de 40 kg Se livreaza dezasamblat
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 126 cm |
Specificații
| Tip | Cu uși |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Spatiu de depozitare | Cu raft si sertare |
| Suprafata | Mat |
| Adancime | 40 cm |
| Inaltime | 126 cm |
| Latime | 80 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Tip inchidere | Cu usi |
| Marime | Ingusta |
| Forma | Drept |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Protectie saltea impermeabila matlasata 180 x 200 cm
- husă de protecție
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Set de paturi si perne din bumbac pentru patuturi cu umplutura FAIRYLAND, marimea M
În stocLivrare gratuită
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil de colt TAVERO SLIM, bej deschis, reversibil, 201x140 cm
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Perna decorativa pentru copii DINOSAURS
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Somiera cu lamele 160 x 200 cm
160×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de lux + perna cu bile
În stoc
















