










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern cu LED pentru tavan. Potrivit pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită LampSmart Pro. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea culorii luminii. Temperatura de cromaticitate: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 75 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 6500 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 450 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 75 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 75 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |






Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită



Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită


Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită