








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu telecomandă. Cadrul este fabricat din lemn de stejar de înaltă calitate. Finisajul/colorarea lemnului este în culoarea cireșului. Produsul poate fi controlat convenabil prin telecomandă sau prin aplicația LampSmart Pro (protocol Bluetooth). Intensitatea luminii poate fi reglată continuu, culoarea luminii poate fi modificată sau se poate alege între modurile presetate. Funcție de memorare: după pornirea produsului, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Mod de veghe: emite lumină slabă. Temperatură de culoare: 3.000-6.000 K. Telecomanda este inclusă.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 2550 lm |
| Tip | Plafonieră de exterior/Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 175 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Pătrat |
| Loc | Baie/Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Decorul lemnului | Stejar/Cireș |
| Stil | Altele |
| Series | WOODY FRAME Brilagi |
| Producător | Brilagi |


Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită