Produse care v-ar putea interesa
Set de dining 1+2, masa de bar 100x40 cm si scaune de bar TAYLOR SONOMA
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 505 RON
- 11.05.2026 - 505 RON
- 01.04.2026 - 493 RON
- 20.03.2026 - 497 RON
- 13.03.2026 - 506 RON
- 17.09.2025 - 514 RON
- 05.08.2025 - 588 RON
- 01.07.2025 - 578 RON
- 20.02.2025 - 551 RON
- 19.02.2025 - 665 RON
- 11.02.2025 - 610 RON
- 19.11.2024 - 657 RON
Descrierea produsului
Materialul mesei PAL: Stejar sonoma Metal: Negru Dimensiunile mesei Înălțime: 90 cm Lățime: 100 cm Adâncime: 40 cm Capacitate de greutate: 100 kg Greutate: 9 kg Materialul scaunului PAL: Stejar sonoma Metal: Negru Dimensiunile scaunului Diametru: 32 cm Înălțime: 65 cm Capacitate de greutate: 100 kg Greutate: 5 kg Specificații Din motive de siguranță, copiii nu ar trebui să se cațere și să se joace cu produsul Nu depășiți capacitatea maximă de încărcare indicată a taburetului Posibilitate de a introduce scaunele sub blatul de lucru Masa dispune de picioare reglabile Livrat demontat
Specificații
| Caracteristici | Cu scaune |
|---|---|
| Decor | Stejar sonoma |
| Material | PAL |
| Formă | Rotunde |
| Număr persoane | 2 |
| Culoare | Negru |
| Decor din lemn | Stejar |
| Numar de locuri | Pentru 2 persoane |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Suprafata | Mat |
| Rotativ | Nu |
| Materialul scaunului | Furnir Natural |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Extensibila | Fara extensie |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latimea mesei | 100 cm |
| Tip | Seturi de sufragerie |
| Tetiera | Pentru picioare |
| Forma sezutului | Rotunde |
| Spatar | Fara spatar |
| Adâncimea mesei | 40 cm |
| Inaltimea mesei | 90 cm |
| Inaltimea scaunului | 65 cm |
| Diametrul scaunului | 32 cm |
Recomandăm

Set de masa cu scaune HOMCOM, mobilier pentru bucatarie | Aosom Romania
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Corp de iluminat argintiu TWEED
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



































































