











Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.083 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Țesătură de catifea: Negru Metal: Negru mat Dimensiuni scaun Lățime: 44,5 cm Lățimea șezutului: 44 cm Adâncime: 50,5 cm Adâncimea șezutului: 38 cm Înălțime: 87,5 cm Înălțimea șezutului: 47,5 cm Capacitate maximă: 120 kg Material masă MDF: Negru Lemn: Fag Cadru metalic: Negru Dimensiuni masă Lățime: 120 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Greutate: 19 kg Specificații Set de sufragerie pentru 4 persoane Design elegant cu un strop de lux Placă masă întărită cu cadru metalic Picioarele mesei echipate cu terminații anti-alunecare și reglabile Scaune elegante moi tapițate Livrat demontat Set de sufragerie inspirat din stil scandinav, în specificații elegante de negru, aduce minimalism, pratic și confort. Tapițeria din catifea oferă scaunelor un aspect plăcut, în timp ce masa cu picioare de lemn și cadru metalic asigură stabilitate și un aspect modern. Se potrivește în interioare luminoase sau mai întunecate și completează perfect atât tonurile neutre, cât și cele naturale.
| Decor | Fag |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4, 6 |
| Culoare | Negru |
| Decor din lemn | Fag |
| Numar de locuri | Pentru 6 persoane |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Latimea mesei | 80 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Material suprafata | MDF |
| Inaltimea scaunului | 47,5 cm, 87,5 cm |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Lungimea mesei | 120 cm |
| Adâncimea scaunului | 50,5 cm |
| Latimea scaunului | 44,5 cm |
Recenzii ale utilizatorilor
Masă a venit ruptă
Atașamente:
Achiziționat de la SCANDIshop.ro

Cu scaune, din PAL, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, decor pin, decor tec
În stocLivrare gratuită
Din plastic, decor fag, cu scaune
În stoc
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din metal, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu scaune, din metal
În stocLivrare gratuită
Decor tec, cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu scaune, din PAL
În stoc
Cu scaune, din PAL, drept
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc