





Dimensiuni 170×33×30 cm
Material MDF: Stejar sonoma Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 33,8 cm Adâncime: 30 cm Înălțime: 170 cm Capacitate de încărcare a raftului: 10 kg Distanța între rafturi: 33 cm Înălțimea panourilor din spate: 6,8 cm Înălțimea picioarelor: 19,6 cm Greutate: 8,3 kg Specificații 5 rafturi Adecvat ca bibliotecă sau suport pentru plante Picioare reglabilă pe înălțime Produsul nu este destinat cățărării sau urcării Fixați de perete cu materialul de instalare inclus Livrat demontat Jungla de acasă Plantele de interior sunt o modalitate excelentă de a aduce un strop de natură în casă și de a crea propria junglă de acasă. Ele ajută la îmbunătățirea calității aerului, reglează umiditatea și pot chiar să reducă nivelul de zgomot. Prezența plantelor în interior are efecte pozitive dovedite asupra psihicului nostru – reduce stresul, crește bunăstarea și sprijină productivitatea. Prin înconjurarea casei cu plante, creați un mediu mai sănătos, mai plăcut și mai frumos. Jungla dvs. de acasă va deveni o oază de liniște și binecuvântare, unde puteți să vă relaxați și să vă reîncărcați energiile.
| Lăţime: | 33 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 170 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Material | PAL, Metal |
| Formă | Dreaptă |
| Decor | Stejar sonoma |
| Culoare | Negru |
| Suprafata | Mat |
| Inaltime | 170 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Spatiu de depozitare | Spatiu de depozitare deschis |
| Materialul picioarelor | Otel |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Forma | Drept |
| Marime | Inalt |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Latime | 33,8 cm |


Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc