



Dimensiuni 40×50×40 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 251 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL: Stejar sonoma Metal: Negru Dimensiuni masa mică Lungime: 45 cm Lățime: 45 cm Înălțime: 45,5 cm Capacitate de încărcare: 15 kg Dimensiuni masa mare Lungime: 50 cm Lățime: 50 cm Înălțime: 50,5 cm Capacitate de încărcare: 15 kg Greutatea totală a meselor: 8,3 kg Specificații Decor cald de stejar sonoma cu structură neagră Structura metalică asigură stabilitate Masa mică poate fi împinsă sub masa mare Se poate folosi ca mese de cafea sau auxiliare sau ca alternativă la noptieră Produsul nu este destinat cățărării sau urcării Livrat dezasamblat Această set de două mese aduce o combinație minunată de stil și practicitate pe care o veți aprecia în fiecare casă. Masa mică poate fi ușor împinsă sub masa mare, ceea ce reprezintă o soluție ideală pentru economisirea spațiului în camere mai mici. În camera de zi, pot servi ca mese de cafea, unde masa mică poate fi folosită pentru a depozita băuturi sau telecomenzi, în timp ce masa mare oferă spațiu pentru decorațiuni sau cărți. În dormitor, pot fi folosite ca noptiere cu suficient spațiu pentru o lampă, o carte și alte necesități. Datorită designului lor simplu, dar elegant, în decor stejar sonoma și oțel negru, se potrivesc ușor în orice interior. În plus, puteți înveseli aspectul lor cu ajutorul accesoriilor, cum ar fi vaze, lumânări sau organizatoare de mici dimensiuni. Cu aceste mese, veți crea nu doar un spațiu funcțional, ci și un colț primitor care va invita la relaxare și confort.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 40 cm |
| Formă | Pătrate |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Material | Metal, PAL |
| Seturi | Da |
| Decor | Stejar sonoma |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Suprafata | Mat |
| Latime | 50 cm, 40 cm |
| Inaltime | 40,5 cm, 50,5 cm |
| Lungime | 40 cm, 50 cm |
| Material suprafata | PAL |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Forma | Patrat |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
40×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Lucioasă, din sticlă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
40×100×60 cm, în stil modern, mată


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
