







Dimensiuni 49×100×50 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 858 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL: Stejar artisan Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 100 cm Adâncime: 50 cm Înălțime: 49 cm Înălțime cu blat extins: 62 cm Distanța între compartimente: 29,3 cm Greutate: 25,9 kg Capacitate de încărcare a blatului: 45,4 kg Capacitate de încărcare a spațiului de depozitare: 22,5 kg Capacitate de încărcare a compartimentelor inferioare: 22,5 kg Dimensiuni pachet: 110 x 57 x 12,5 cm Specificații Structura din oțel asigură stabilitate și durabilitate Picioare reglabile Blat extensibil Livrat neasamblat Blat extensibil practic Blatul extensibil al acestei măsuțe de cafea este soluția perfectă pentru confortul zilnic. Datorită mecanismului ușor, puteți ridica blatul la înălțimea ideală pentru lucrul la laptop, servirea mesei sau relaxare. Sub blatul mesei se ascunde, de asemenea, un spațiu de depozitare practic, care va menține obiectele dumneavoastră organizate și ușor accesibile. Combinația între funcționalitate și designul elegant îl face un accesoriu perfect pentru un living modern.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 49 cm |
| Formă | Dreptunghiulare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | Metal, PAL |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Culoare | Negru |
| Suprafata | Mat |
| Inaltime | 49 cm, 62 cm |
| Spatiu de depozitare | Spatiu de depozitare deschis, Cu spatiu de depozitare |
| Adancime | 50 cm |
| Latime | 100 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Extensibila | Cu extensie |
| Forma picioarelor | Clasice |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 25,9 kg |

Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
45×100×60 cm, dreptunghiulară, în stil modern

În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stoc
45×100×60 cm, dreptunghiulară, în stil modern

Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, mată

Mată, decor tec, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
Pătrată, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, în stil industrial, - set
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, decor tec
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, rotundă, în stil rustic
Disponibil în 4 e-shop-uri

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, dreptunghiulară, mată
În stoc
Mată, decor tec, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
43 cm, ⌀ 60 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pătrată, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, rotundă, în stil rustic
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc