


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED, lungime 50 m. Consum: 6W/m. Banda poate fi tăiată la dimensiunea dorită pe segmentele marcate. Grad de protecție: IP65 (potrivit și pentru utilizare în exterior).Adaptorul este inclus în pachet.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Loc | Grădină și alei/Baie/Foisor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 300 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 300 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 300 W |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Series | STRIP Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Electrică, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Din sticlă, electrică

Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, ECOlogică
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită