Recomandăm
Lenjerie din microfibra LANTA turcoaz Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 80 cm | 140 x 200 cm
Dimensiuni 140×200 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 40 RON
- 18.03.2026 - 40 RON
- 10.02.2025 - 59 RON
- 18.12.2024 - 63 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat din microfibra O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate a formei. De asemenea, se remarcă prin structura sa plăcută, catifelare și în plus nu se șifonează. Dacă preferați întreținerea ușoară, căldura și atingerea delicată, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră. Material 100% microfibra - poliester Culoare Turcoaz Caracteristici Motiv minimalist monocromatic Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Sfaturi practice Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat temeinic Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și cu fermoarul închis Folosiți un detergent adecvat pentru materialul și culorile lenjeriei de pat După spălare, alegeți o centrifugare blândă Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 160 x 200 cm: 1 husa pentru plapumă 160 x 200 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 80 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din microfibra Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat pentru copii Lenjerii de pat cocolino Lenjerie de pat pentru un pat dublu
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Material | Microfibră, Poliester |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Tip închidere | Fermoar |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 2 buc 70 x 80 cm | 160 x 200 cm |
| Gramaj | 120 g/m2 |
| Inchidere | Fermoar |
| Stil lenjerie de pat | Minimalist, Modern |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Dimensiuni perna | 70 x 80 cm |
| Fara calcare | Nu |
| Dimensiuni pilota | 160 x 200 cm |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Motiv lenjerie de pat | Monocroma |
| Doua fete | Nu |
| Pret | Leftine pana la 130 Lei |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Pentru 2 persoane |
| Greutate | 0,96 kg |
| Seturi | Pilotă și pernă |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Covoras de baie pentru Hoteluri Culoare Alb, Deluxe 50 x 70 cm
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc






