

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina ia o nouă direcție - EGLO connect Telecomandă inclusă în pachet. Nu este necesară Wi‑Fi sau un adaptor. Se controlează cu smartphone/tabletă sau cu telecomanda inclusă. Bluetooth cu consum redus de energie. Aplicație gratuită pentru Android și iOS. Datorită funcției RGBW puteți schimba ușor culorile luminii, inclusiv tonurile de alb. Reglare continuă a luminozității lampii (0-100%). 2700K alb cald - 6500K alb rece. Selectați dintre 16 milioane de culori - RGB. Setare a culorilor predefinite. Corpul de iluminat poate fi controlat simultan prin telecomandă și telefon mobil. Material: furnir din lemn. Corpul de iluminat se montează cu o distanță vizibilă față de tavan; capacul metalic superior din galeria produsului nu este inclus în pachet.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Stil | Altele |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Producător | Eglo |

Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, din lemn, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, cu lumină caldă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc