


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de tavan LED modernă. Potrivită numai pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Oferă reglare lină a intensității luminoase și schimbarea nuanței luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor se poate face și cu un întrerupător de perete obișnuit. Permite controlul mai multor corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED încorporată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 35 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2300 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc