






Dimensiuni 85×150×40 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Colecția de mobilier LANA este alegerea perfectă pentru persoanele care caută simplitate și minimalism în amenajarea interiorului lor. Acest mobilier este realizat în stilul loft și se distinge prin picioarele și mânerele din metal, care îi conferă un plus de aer industrial. Datorită dimensiunilor sale, colecția LANA este ideală pentru camerele de zi mici, unde va permite crearea unui spațiu funcțional și confortabil. Designul robust al mobilierului asigură durabilitate timp de mulți ani, iar aspectul lor de design atrage atenția și adaugă modernitate interiorului.
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
| Tip | Combinate |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Formă | Dreaptă |
| Picioare | Cu picioare |
| Stare | Nou |
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | Plăci aglomerate + oțel acoperit cu pulbere |
| Stil | Loft |
| Greutate cu ambalaj | 56 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Cu sertare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
85×150×40 cm, cu picioare, combinată

87×200×42 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
81×163×38 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, combinată, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
85×220×40 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
77×160×38 cm, cu sertare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
85×50×40 cm, cu sertare, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn masiv, cu picioare
În stocLivrare gratuită
85×100×40 cm, cu sertare, cu picioare

Din lemn masiv, cu picioare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
70×102×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
80×80×80 cm, cu sertare, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
71×60×31 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Mată, dreaptă, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Cu sertare, lucioasă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
120×120×120 cm, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, cu ușă, mată
În stocLivrare gratuită
120×120×120 cm, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn masiv, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, mată
În stocLivrare gratuită
81×81×81 cm, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
75×71×34 cm, cu sertare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
81×81×81 cm, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată