










Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 318 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Lenjerie: 100% poliester | 250 g/m2 Cearșaf: 100% poliester | 160 g/m2 Culoare Verde Roșu Alb Dimensiuni Lenjerie: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Cearșaf: 180 x 200 cm Specificații Realizat din 100% poliester cu tratament special Lenjeria respectă certificatul internațional de siguranță sanitară Oeko-Tex Standard 100 Lenjeria are închidere cu fermoar și nu necesită călcare Cearșaful este elastic, cu bandă de cauciuc Cearșaful nu necesită călcare Temperatura recomandată de spălare: 30 °C – 40 °C (conform etichetei producătorului) Pachetul acestui set include 2 buc. plapumă 140 x 200 cm 2 buc. pernă 70 x 90 cm 1 buc. cearșaf 180 x 200 cm Inspirați-vă în continuare Pentru copii Trio cupoane | -10 % Mobilier Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 %
| Material | Poliester, Micropluș |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Imprimeu | Buline |
| Tip închidere | Fermoar |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Modern, Rustic |
| Motiv lenjerie de pat | Carouri |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Iarna, Toamna |
| Dimensiune cearsaf | 180 x 200 cm |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru 2 persoane |
| Materialul lenjeriei de pat | 100% poliester |
| Materialul cearsafului | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |

Pentru o persoană, cu motiv de Crăciun, cu buline
În stoc
Din bumbac, cu buline
Livrare gratuită
Din bumbac, creponată, din microfibră
În stoc
Cu buline, pentru 2 persoane, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Din bumbac, creponată, cu buline

Cu buline

Creponată, pentru 2 persoane, din microfibră

Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

Cu fermoar, pentru 2 persoane, din microfibră
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

140×200 cm, din bumbac, pentru o persoană
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, din microfibră
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, din bumbac satinat, creponată
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu motiv de Crăciun, cu buline, cu fermoar
În stoc
200×200 cm, din bumbac, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, din bumbac satinat, creponată

Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu fermoar

Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 3 zile
Pentru 2 persoane, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Cu buline

Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
În stocLivrare gratuită
Creponată, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu fermoar
Livrare în peste 3 zile
Cu buline
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc