








Dimensiuni 90×200 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Lenjerie: 100% poliester | 250 g/m2 Cearsaf: 100% poliester | 160 g/m2 Culoare Verde Alb Dimensiuni Lenjerie: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Cearsaf: 90 x 200 cm Specificații Fabricat din 100% poliester cu finisare specială Lenjeria îndeplinește certificatul internațional de siguranță Oeko-Tex Standard 100 Lenjeria are închidere cu fermoar și nu necesită călcare Cearsaf este elastic, cu bandă de cauciuc Cearsaf nu necesită călcare Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C – 40 °C (conform etichetei producătorului) Pachetul acestui set include 1 buc plapumă 140 x 200 cm 1 buc pernă 70 x 90 cm 1 buc cearsaf 90 x 200 cm Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Mobilier Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Pentru copii
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Material | Poliester, Micropluș |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Crăciun |
| Tip închidere | Fermoar |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Craciun, Natura |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Iarna, Toamna |
| Dimensiune cearsaf | 90 x 200 cm |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana |
| Materialul lenjeriei de pat | 100% poliester |
| Materialul cearsafului | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |


140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc