



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect modern și cu funcție de reglare a luminozității. Potrivită pentru iluminarea unei camere de zi, a unui dormitor sau a unui birou. Cadrul imită aspectul lemnului. Pachetul include o telecomandă, inclusiv baterii (2 x AAA). Ajustarea culorii luminii: 2.700-6.500 K. Cu telecomanda inclusă se poate, de asemenea, regla intensitatea produsului sau comuta la modul de noapte (10%). Datorită funcției de memorie, ultima setare este salvată. Perioadă de garanție: 5 ani.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 155 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2250 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Series | DORO Globo |
| Producător | Globo |

Din lemn
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, din lemn, diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din plastic, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită