



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă. Sursă de lumină LED economică. Funcția RGB oferă 16 milioane de culori. Luminozitate reglabilă ușor și pas cu pas prin telecomandă (inclusă). Funcție de memorare - când lumina este aprinsă, ultimele setări selectate rămân până când faceți o schimbare. Lumină de noapte reglabilă.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2900 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Series | PIATTO Briloner |
| Producător | Briloner |


Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc


Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită





Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc