

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu luminozitate reglabilă și cu tehnologie LED. Potrivită pentru camera de zi și dormitor. Telecomanda permite reglarea continuă a intensității luminii, modificarea temperaturii luminii sau comutarea între modurile de iluminare presetate. Datorită funcției de temporizare, se poate seta durata de iluminare în funcție de preferințe. Mod de noapte: emite lumină slabă. Temperatură de culoare: 2.700-6.500 K. Telecomandă inclusă.
| Soclu | Modul LED integrat |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 38 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4400 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 305 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 38 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 38 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | GEO CEILING Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită