
Rabalux 71376 - Plafonieră LED HELETH, 24 W, 230 V, 3000 K
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 281.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Formă | Atipică |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | DONYA Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


De 230V, pătrată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rotundă, atipică, în set
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită