Corp de iluminat tehnic LED DUSTY LED/50W/230V IP65 4000K
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Specificații
Tipul lămpilorLED
Culoarea luminiiNeutră
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei50 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP65
Flux luminos total6500 lm
TipCorp de iluminat fluorescent aplicat/Corp de iluminat industrial
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional450 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei50 W
Grad de rezistență mecanicăIK08
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
StilAltele
LocGrădină și alei/Garaj
Consumul total de energie al corpului de iluminat50 W
SeriesPROFI PLUS Emos
ProducătorEMOS
Produse similare
Corp de iluminat fluorescent industrial LED/36W/230V IP65 4000K 126 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat tehnic LED DUSTY, 36W, 230V, IP65, 4000K
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Osram - Corp LED pentru montaj sub dulap BATTEN 24W/230V 153,4 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED pentru mobilier Ledvance POWER BATTEN LED/24W/230V 4000K
În stocLivrare gratuită
LED iluminat sub dulap CABINET SWITCH LED/14W/230V 6000K 119 cm
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Philips PROJECTLINE LED/3,4W/230V 3000/4000/6500K
Lampă LED sub dulap, 7,5 W, 230 V, 55,6 cm, albă