
Plafonieră LED dimabilă Zuma Line MS238130-WH LUNAR LED/55W/230V 3000-6000K alb + telecomandă
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Luminozitatea este reglabilă, iar temperatura de culoare poate fi modificată (3.000 K la 6.000 K). Funcție de memorie: după pornirea produsului, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Telecomandă inclusă.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2900 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | STELLAR Zuma Line, ILLUMIA Zuma Line, LUNAR Zuma Line |
| Producător | Zuma Line |

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, diametru, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc



Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc


Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc