




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat pentru sistem de șină. Cu selecția noastră largă de corpuri de iluminat pentru sisteme de șină se poate crea combinația potrivită pentru orice locuință. Modelul montat pe șină poate fi poziționat și repoziționat în funcție de preferințele individuale. Produsul poate fi controlat convenabil folosind aplicația Tuya Smart (disponibilă pe Android și iOS). Este ușor de conectat în aplicație, fiind necesară doar conectarea dispozitivului la rețeaua Wi-Fi. În aplicație se poate regla luminozitatea luminii și culoarea luminii (2.700-5.500 K). De asemenea, se poate seta culoarea luminii direct de pe corpul produsului înainte de instalare folosind comutatorul DIP (2.700/4.000/5.500 K). Datorită tehnologiei LED, acest corp de iluminat are o durată lungă de viață și funcționează economic din punct de vedere energetic.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 24V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Smart | Da |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 200 lm |
| Tip | Plafonieră/Accesorii pentru șină |
| Funcție | Tehnologie LED/TUYA/Wi-Fi |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 24 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-5500 K |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | LiTrack Rabalux |
| Producător | Rabalux |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 24V
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 24V, pătrată
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Pătrată
În stocLivrare gratuităDin metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită