
Lampă de podea Art Deco bronz închis cu sticlă ambră - Sandra
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Venti pe care îl avem în stoc la prețul de 1153.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Întrerupător pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Soclu | E27 |
| Series | LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti |
| Producător | Venti |

Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
Cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, din sticlă, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită