







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă cu funcție de reglare a luminozității. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Poate fi controlată ușor cu telecomanda (inclusă). Produsul are funcție de reglare continuă a luminozității, de modificare a temperaturii luminii, lumină de veghe și temporizator. Funcție de memorie: odată ce produsul este pornit, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Temperatură de cromatică: 3.000-6.500 K. Corpul de iluminat este prevăzut cu o sursă LED economică încorporată.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Decorul lemnului | Ficus de cauciuc |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4500 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 315 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | UP Brilliant, BAARLO Brilliant |
| Producător | Brilliant |

Din lemn
În stocLivrare gratuită




Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Din metal
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită