





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Oglindă de perete cu design modern și iluminare LED. Datorită stilului modern se potrivește în orice locuință. Control facil printr-un întrerupător de perete clasic. Grad de protecție IP44 - potrivit în special pentru utilizare în băi, deoarece este protejat împotriva stropirii cu apă.Oglinda îndeplinește cerințele normei ČSN 33 2130 ed. 4 art. 8.8.1 referitoare la amplasarea sigură a echipamentelor electrice în băi și la gradul corespunzător de protecție IP.
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Cu iluminare | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1296 lm |
| Tip | Oglindă cu iluminare |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Series | MIRROR Nimco, MIRROR CLASSIK Nimco |
| Producător | NIMCO |

Dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, din lemn
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stoc
Cu iluminare, din metal
În stoc
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită