
NIMCO ZP 11001 - Oglindă LED de baie cu iluminare de fundal, 6500K, 70 x 50 cm, IP44
50×70 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Oglindă de perete cu design modern și iluminare LED. Datorită stilului modern, se potrivește în orice locuință. Control comod printr-un întrerupător de perete clasic. Grad de protecție IP44 - potrivit în special pentru utilizarea în băi, deoarece este protejat împotriva stropirii cu apă.Oglinda îndeplinește cerințele normei ČSN 33 2130 ed. 4 art. 8.8.1 privind amplasarea sigură a echipamentelor electrice în băi și gradul corespunzător de protecție IP.
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Cu iluminare | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1728 lm |
| Tip | Oglindă cu iluminare |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | MIRROR CLASSIK Nimco, MIRROR Nimco |
| Producător | NIMCO |

50×70 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
50×70 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
În stocLivrare gratuită
60×50 cm, dreptunghiulară, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Rotundă, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă, din metal
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Rotundă, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită