Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 205,9 RON la 221 RON:
Plafonieră LED Globo 41790-20 LETICIA LED/24W/230V d. 39 cm
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 205,9 RON până la 221 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 215,97 RON
- 06.03.2026 - 215,97 RON
- 30.09.2025 - 221 RON
- 30.05.2026 - 205,9 RON
- 06.03.2026 - 205,9 RON
- 30.09.2025 - 221 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED modernă. Folosind un întrerupător clasic de perete, se poate selecta culoarea luminii: 3.000 K/4.200 K/6.000 K. Funcție de memorie: odată ce lumina este pornită, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 24V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 6000/4200/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1850 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 130 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | LETICIA Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Plafonieră ORBIS PARIS 2xE27/25W/230V crem Ledvance
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Kanlux 18123 - Lampă de tavan LED FOGLER cu senzor de mișcare, 17 W, 230 V, Ø 33 cm
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna design slim 56cm TROY alba NVL-9053593
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior Kanlux 38778 BENO LED/12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
În stocLivrare gratuită
Searchlight 83829-30WH - Plafonieră LED CLOUDS, 16W, 230V, diam. 30 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă OZZIET SCENE SWITCH LED/22W/230V 4000K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED CEILING LUXO, 24W/230V, Ø 38 cm, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED PUNKT LED/6W/230V alb Redo 01-3096
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FALCON II LED/99W/230V Ø 60 cm albă + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARGON 1xG9/12W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARENA 45 3xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră albă cu LED inclus, cu dimmer în 3 trepte 2700-4000K cu comutator DIP - Keane
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/51W/230V albă Top Light + telecomandă
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ledvance ORBIS LONDON LED/36W/230V alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED RGB si telecomanda Chet 58cm
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Solight WO739 - Plafonieră LED pentru exterior LED/30W/230V IP65
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Duolla ROLLER LED/24W/230V d. 45 cm crem
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLEO 1xE27/24W/230V d. 20 cm gri IP54
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/60W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RENDE LED/19,5W/230V Eglo 900612
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră HEXA 1xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră CLEO cu senzor, 5xE27/24W/230V, diametru 60 cm, gri
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
Top Light Metal 40B - Plafonieră LED LED/36W/230V 40 cm alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră ORBIS PARIS 1xE27/25W/230V, diametru 30 cm, crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ORBIS MADRID 2xE27/10W/230V alb Ledvance
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Palnas 61000886 - Plafonieră LED MONY LED/26W/230V 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna AMANDA TOP 40 3-STEP DIMM alba
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 68225-24 - Plafonieră LED SMITTY LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Paulmann 79890 LED/13W VELORA 230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Philips 32809/31/P3 - Plafonieră LED CANAVAL dimabilă LED/18W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED STARRY SKY LED/12W/230V Briloner 3320-016
Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Ideal Lux - Plafonieră LED ORACLE SLIM LED/37W/230V 2700K Ø 70 cm albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc