Compară prețurile celor 5 e-shop-uri de la 2.222,8 RON la 2.626,4 RON:
Lustră LED dimabilă pe cablu Globo 67162-80 MUCKY 80W/230V 2700-6000K + telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 5 magazine cu prețuri de la 2.222,8 RON până la 2.626,4 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 234,85 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 2.457,65 RON
- 19.05.2026 - 2.457,65 RON
- 26.11.2025 - 2.455,06 RON
- 18.11.2025 - 2.593,85 RON
- 07.11.2025 - 2.477,61 RON
- 17.09.2025 - 2.593,85 RON
- 08.08.2025 - 2.597,46 RON
- 01.08.2025 - 2.625,46 RON
- 21.07.2025 - 2.511,98 RON
- 11.07.2025 - 2.469,65 RON
- 20.06.2025 - 2.568,66 RON
- 06.06.2025 - 2.469,65 RON
- 29.05.2025 - 2.568,66 RON
- 16.05.2025 - 2.396,46 RON
- 26.04.2025 - 2.568,66 RON
- 09.04.2025 - 2.396,46 RON
- 25.03.2025 - 2.568,66 RON
- 31.05.2026 - 2.222,8 RON
- 19.05.2026 - 2.222,8 RON
- 26.11.2025 - 2.222,8 RON
- 18.11.2025 - 2.582,99 RON
- 07.11.2025 - 2.118,05 RON
- 17.09.2025 - 2.582,99 RON
- 08.08.2025 - 2.582,99 RON
- 01.08.2025 - 2.582,99 RON
- 21.07.2025 - 2.285,95 RON
- 11.07.2025 - 2.285,95 RON
- 20.06.2025 - 2.540 RON
- 06.06.2025 - 2.285,95 RON
- 29.05.2025 - 2.540 RON
- 16.05.2025 - 2.066,39 RON
- 26.04.2025 - 2.540 RON
- 09.04.2025 - 2.066,39 RON
- 25.03.2025 - 2.540 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lustră LED modernă. Potrivită doar pentru interior (IP20). Este controlat cu telecomanda (cu 2 baterii AAA incluse). Cu telecomanda inclusă se poate alege culoarea luminii și regla luminozitatea. Temperatură de culoare: 2.700-6.000 K. Mod de lumină de veghe. Funcție de memorie: când corpul de iluminat este pornit, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Culorile luminii pot fi modificate și cu un întrerupător obișnuit de perete. Produsul este prevăzut cu o sursă de lumină LED încorporată cu consum redus de energie.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Atipică |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Echivalent cu un bec convențional | 305 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 80 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 80 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 80 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4405 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Series | MUCKY Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Lustra suspendata design deosebit din margele din sticla Sunburst 16Lt
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Candelabru clasic cu 5 brate design italian 9601
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra suspendata LED SPARK 60 DIMM GO
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata 5 brate clasic design italian 9600
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Globo 67162-110CCT MUCKY 110W/230V d. 78 cm + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sistem de suspendare VARIO alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Duolla KOBO 1xE27/15W/230V d. 45 cm argintiu/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată ANDREA 3×E27/60W/230V stejar/albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/22W/230V 4000K 120 cm pin/lemn masiv
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Pendul LED UMEA WOOD pe cablu, LED/45W/230V, Ø 60 cm, lemn
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SVEN 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux DNA 25xG9/3,2W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă pendant de design neagră cu auriu și sticlă fumurie cu 3 lumini - Kyan
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră de cristal pe cablu Rabalux 6xG9/40W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SVEN 2xE27/60W/230V
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată LED pe cablu VERDE LED/18W/230V 3000K 106 cm stejar
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED suspendată pe cablu TARJA, LED/36W/230V, 3000/4000/6000K, Ø 60 cm, auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Brilagi MILLA 6xG9/3W/230V auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă ASTRO 4xG9/5W/230V aurie
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BASTONE WHITE 6xE14/40W/230V
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Candelabru pe cablu DOBLO 1xE27/60W/230V crem/bej
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ALBA 2xE27/15W/230V gri
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Quintiesse QN-SOMERSET-P-O-HB - Lustră SOMERSET pe tijă, 1xE27/60W/230V, finisaj bronz
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/26W/230V 4000K 150 cm fag/lemn masiv
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BOHO 3xE27/60W/230V crem/iută
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră cu alamă și sticlă chihlimbar cu 4 lumini - Zuzanna
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu CAMACHO LED/25,5W/230V Eglo 99293
Din lemn, cu abajur, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată MATTE 4xE27/15W/230V alb/stejar
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Candelabru suspendat pe cablu VALENTINO 3xE27/15W/230V bej/transparent
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu BALANS LED/35W/230V 3000K auriu Argon 8306
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Luxera 18031 - Lustra COMBO 3xE27/60W/230V
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BASTONE WHITE 4xE14/40W/230V
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Atmosphera - Lustră suspendată cu cablu pentru copii PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm roz
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
