Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 528,9 RON la 635 RON:
Lampadar LED Globo 67206S GERONIMO LED/28W/230V 3000K negru
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 528,9 RON până la 635 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 44,74 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 573,64 RON
- 06.03.2026 - 573,64 RON
- 25.02.2026 - 570,31 RON
- 26.11.2025 - 569,26 RON
- 18.11.2025 - 634 RON
- 07.11.2025 - 577,03 RON
- 30.09.2025 - 634 RON
- 17.09.2025 - 618,5 RON
- 29.05.2026 - 528,9 RON
- 06.03.2026 - 528,9 RON
- 25.02.2026 - 518,91 RON
- 26.11.2025 - 518,91 RON
- 18.11.2025 - 632,99 RON
- 07.11.2025 - 519,05 RON
- 30.09.2025 - 632,99 RON
- 17.09.2025 - 604 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 528.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 28 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 28 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1330 lm |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | GERONIMO Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Lampă de podea GALAXY 1xE27/60W/230V bej/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea AYD 1xE27/40W/230V maro/albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla DUO 1xE27/60W/230V d. 44 cm negru/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din lemn de nuc cu abajur din catifea cu design frunze 50cm - Tripod Classic
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar VELVET 1xE27/60W/230V maro/albastru Brilagi
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea STANDART 1xE27/60W/230V verde/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar VELVET 1xE27/60W/230V maro/verde Brilagi
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla 1xE27/60W/230V d. 44 cm crem/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar VELVET 1xE27/60W/230V maro/bej Brilagi
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar VELVET 1xE27/60W/230V maro/gri Brilagi
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampa De Podea Tesally Bej-Nuc 38x140 cm
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Lampa De Podea Tesally Negru-Nuc 38x140 cm
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Lampă de podea cu trepied din lemn de nuc cu abajur din catifea verde 50cm - Tripod Classic
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla DUO 1xE27/60W/230V d. 44 cm bej/gri/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea cu trei picioare din lemn de nuc cu abajur din catifea taupe 50 cm - Tripod Classic
În stil scandinav, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampa De Podea Tesally Bej-Nuc 38x140 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Lampadar VELVET 1xE27/60W/230V maro/albastru Brilagi
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla DUO 1xE27/60W/230V d. 44 cm bej/gri/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea GALAXY 1xE27/60W/230V gri/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampa De Podea Tesally Galben-Nuc 38x140 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Lampă de podea GALAXY 1xE27/60W/230V negru/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea AYD, 1x E27, 40W, 230V, maro/gri
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampa De Podea Tesally Gri-Nuc 38x140 cm
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Lampadar Duolla 1xE27/60W/230V d. 44 cm bej/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea cu trepied din lemn de nuc cu abajur din catifea maro 50cm - Tripod Classic
În stil scandinav, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea GALAXY 1xE27/60W/230V negru/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea cu trepied din lemn de nuc cu abajur din catifea bronz 50cm - Tripod Classic
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea cu trepied din lemn de nuc cu abajur din catifea cu imprimeu crocodil 50cm - Tripod Classic
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla DUO 1xE27/60W/230V d. 44 cm bej/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla 1xE27/60W/230V d. 44 cm maro/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla DUO 1xE27/60W/230V d. 44 cm verde/wenge
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar eco din bambus Java 3-legs 50x22, natur
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
