

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă stradală cu cipuri LED Samsung de înaltă eficiență. Asigură distribuirea uniformă a luminii pentru o eficiență maximă. Unghiul fasciculului: 100°. Având grad de protecție IP65, beneficiază de protecție completă împotriva apei, prafului și coroziunii. Potrivită pentru iluminatul stradal, clădiri industriale și parcări. Poate fi montată pe un stâlp cu diametrul de 96 mm.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 13500 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 935 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | STREETLIGHT V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
De perete
În stoc
- montare sol, de 230V, din plastic
În stoc
Freestanding
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, - plafonieră, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, pentru scări
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc