
Lustră LED aplicată CASIMIR LED/40W/230V Rabalux 5269
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită doar pentru utilizare în interior (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet, cu 2x baterii AAA). Cu ajutorul telecomenzii puteți regla atât intensitatea, cât și culoarea luminii. Temperatura de culoare: 2700K până la 6500K. Mod de iluminare pentru noapte. Funcție memorie - la pornire, corpul de iluminat păstrează ultimele setări selectate până când le modificați. Culoarea luminii poate fi reglată și cu un întrerupător de perete obișnuit. Sursă LED integrată cu consum redus.
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | JEFFRY Globo |
| Producător | Globo |

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită