

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 657.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Număr de becuri | 1 |
|---|---|
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Formă | Dreptunghiular |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4400 lm |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 34 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 34 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 305 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 34 W |
| Series | MORADILLO Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită