
Brilagi - Capcană electrică pentru insecte 2xUV/15W/230V pentru 80 m2
Electrice
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Capcană electrică pentru insecte cu tuburi fluorescente UV. Fără miros, fără pesticide și fără substanțe chimice nocive. Foarte silențioasă și sigură. Include 2 tuburi UV G13/10W. Arie de acoperire: 10-60 m². Comutator încorporat pe partea laterală. Capcana poate fi așezată sau suspendată (lanț inclus în pachet). Cablu de alimentare lung de 1,1 m. Grad de protecție IP20 - la utilizarea în exterior (balcon, terasă, pergolă) se recomandă amplasarea capcanei într-un loc uscat, ferit de contactul cu apa sau de umiditate excesivă.
| Electrice | Da |
|---|---|
| Tip | Muște |
| Culoare | Alb |
| Soclu | G13 |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 6000 h |
| Becuri incluse | DA (tub fluorescent) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | INSECT TRAP Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Electrice
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Electrice, pentru muște
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stocLivrare gratuită
Pentru muște
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari
În stocLivrare gratuită
Pentru țânțari
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru muște
Livrare în peste 2 zile
Electrice, pentru țânțari
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari
În stocLivrare gratuită
Pentru muște
În stocLivrare gratuită
Pentru viespi
În stocLivrare gratuită
Pentru țânțari
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită