
Lustră LED aplicată KERRY LED/18W/230V Globo 67280-18
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu bază din metal gri mat, ramă din MDF cu decor de lemn, ramă metalică neagră mată și difuzor opal din plastic. Datorită designului său modern și atemporal, se potrivește perfect în living, dormitor, sufragerie sau bucătărie. Plafoniera oferă trei moduri de iluminare controlate prin întrerupătorul de perete – luminile din rama de lemn, luminile din rama metalică neagră și ambele simultan. Datorită funcției de memorie, lampa reține ultima setare selectată.
| Material | Metal, Plastic, Lemn |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Maro |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 205 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Formă | Pătrat |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Series | GUNDI Globo, CAROLINE Globo |
| Producător | Globo |

Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
De 230V, pătrată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Pătrată
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită