

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan cu design modern.Reglabil în intensitate în 3 trepte prin intermediul unui întrerupător clasic de perete.
| Număr de becuri | 1 |
|---|---|
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 315 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 4600 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Stil | Altele |
| Formă | Pătrat |
| Series | MATERA Wofi |
| Producător | Wofi |

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stoc
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită